pirmadienis, gruodžio 6

Kolektyvinių Zoologijos Sodų Bendrija

sveiki, mielieji.

neatsidžiaugiu žiema ir sniegu, nors ir pasiutusiai šalta, nors ir neturiu šilto, gražaus žieminio palto, kuris tiktų ir į parduotuvę nueiti ir su vaiku rogėmis nuo kalnų nusileisti ir dar pasivaikščiojimams su draugais tiktų... ar tokių būna? :) užtat ko jau užderėjo tai užderėjo artėjant Kalėdoms - žvėrių :)
Taikusis Vilkas (pasiruošęs iškeliauti)
 Geriausias draugas
 Češyrinis Šermukšnėlis (pasiruošęs iškeliauti)
 Išmintingoji Pelėda (pasiruošus iškeliauti)
 Gerasis Meškis (pasiruošęs iškeliauti)
 Katinai (užsakymas)
 Triušis Blynų Mėgėjas (pasiruošęs iškeliauti)

dar, žinoma, partija varnų bei triušių pagal užsakymus... ir dar kelios sagės ne žvėreliai :)


prisipažinsiu - pati taip pamilau sages, kad man tikrai sunku su kiekviena iš jų skirtis, bet kai atsiranda žmogus, kuris tiesiog neatsidžiaugia tarp mano kuriamų dalykų radęs tai, ko seniai ieškojo - visada apsidžiaugiu :) primenu, kad šios sagės yra pagamintos iš polimerinio molio, padengtos sidabro spalvos pasta bei nulakuotos, kitoje pusėje - "saugus" užsegimas.

gražių Jums dienų! ir jeigu dar neturite visų dovanų Kalėdoms - brūkštelkite žinutę, planuoju netrukus pradėti kaupti naują skardą žvėrelių, kurie manau iškeps dar prieš Kalėdas ir spėtų Jus pasiekti ;)

ir dar. dešinėje viršuje yra toks meškiukas, šalia kurio parašyta, kad "Aš renku pinigus vaikų dovanėlėms". tiesiog spustelėję raudoną mygtuką "Prisidėk ir Tu", prie renkamos sumos pridedate 5 centus. suma atrodo nedidelė, bet juk iš mažų dalykų susideda dideli :)

2 komentarai:

  1. Labai dailios sages. Linksmos ir ziemiskos. Ir net nesitiki, kad tai modelinas, atrodo prabangiai. Kaip sidabras.

    AtsakytiPanaikinti
  2. ačiū, auksaranke :) aš jeigu mokėčiau ir turėčiau galimybes, tai tikriausiai iš sidabro ir gaminčiau :) bet čia tik svajonės...

    AtsakytiPanaikinti