penktadienis, vasario 12

truputis naujienų

sveiki. kaip sekasi? man tai tik dabar "daėjo", kad iki kalendorinio pavasario beliko dvi savaitės... oho... valio! ;) kažkaip laukiu šilumos (ir šviesos!), nors žiema šiemet tikrai graži.
na, ką, rodausi savo įkvėpimus paskutinius. dar viena skarda pildosi, kažkaip kol kas lyg negresia "iškvėpimas" ("pirštai sukryžiuoti" kaip sako britai)...
šį kartą pradedu nuo keistų tokių dalykų - knygų skirtukų. kadangi pati daug skaitau, tai knygos vis kenčia nuo mano kvailo į pročio lankstyti kampus vietoj žymeklių naudojimo. tad pamačiusi šiuos pasidabruotus dalykėlius užsisakiau 5 vnt., bet jaučiu reikės daugiau imti, nes juk puiki dovana, kaip manot? :)
man sau va toks išėjo:
draugo mamai toks:
draugei toks:
vieno nenufotografavau, bet kadangi DAR vieną gaminsiu, tai juos suporuosiu. tai va. matau smulkių klaidelių, bet čia pirmieji jie tokie. iš širdies.
dar rodau ką naujo sukūriau iš modelino. man ŽIAURIAI patinka šie veideliai-sagės. žiauriai. sakykit ką manot jūs :) dėl tikslumo - veideliai lipdyti mano pačios piršteliais. gal aš ir kvaila, nes yra pirkti formelių su veideliais, bet aš nenoriu gamyklinių ir tokių, kokius gali gauti kiekvienas, noriu sėdėti valandą ir lipdyti ir gauti vieną vienintelį tokį. tiesa, įdomumo dėlei pasigaminau pati formeles savo veidelių, bet kai jau pabandžiau pagal jas padaryti, tai tokie netikri kažkokie, pusė jei ne daugiau bruožų dingsta. vieną iš atspaudėlio kepsiu ateinančiame kepime, patys pamatysit, kad skiriasi :) tai gal pažiūrėkit apie ką aš čia tauškiu.
"Afrika". polimerinis molis dekoruotas aukso spalvos metalo pasta, lakuotas, biserio apdaila.
"sidabrinė". polimerinis molis dekoruotas sidabro spalvos metalo pasta, lakuotas, sidabrinių bei sidabro spalvos karoliukų apdaila. IŠKELIAVO.
"karaliaus juokdariui prasta diena". polimerinis molis, dekoruotas sidabro spalvos metalo pasta, lakuotas, dekoratyvinės juostelės bei biserio apdaila. IŠKELIAVO.
na va. dar krūva laukia dekoracijų tai bus daugiau tikrai :)
ir pabaigai retro auskariukai. polimerinis molis, sidabro pasta, sidabriniai bei stikliniai karoliukai, medicininio plieno kabliukai. IŠKELIAVO...
tai tiek šiam kartui. laukiu atsiliepimų bei pageidavimų ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą