sekmadienis, gegužės 29

pagyrų puodelis :)

sveiki.

nors man močiutė visada sakydavo, kad girtis - negražu, bet kad jau senokai berašiau, tai ateinu pasigirti keliais dalykais :)

pirmas. Druskininkuose, naktiniame vyno bare SENFORTIS atidariau savo pirmąją fotografijos parodą. ji vadinasi "Trupiniai", kabos per visą vasarą, tad jeigu pasitaikys proga atvykti į Druskininkus, būtinai užsukite :) toje vyninėje rasite ne vien mano fotografijas, ten yra ir puikaus pilstomo vyno ir nuostabių, sočių, šviežių salotų. SENFORČIO adresas - Laisvės a. 11, Druskininkai (prie mėlynosios cerkvės, ant stogo 'budi' dėdė Sopranas).

antras. tikriausiai pastebėjote, kad įvairiuose bloguose dažnai vyksta įvairūs 'giveaway', kitaip tariant - atiduotuvės. dalyvavimo atiduotuvėse sąlygos būna paprastos - palikti komentarą, įsidėti atiduotuvių nuotrauką į savo blogą, mėgti atiduotuvių organizatorių Facebook'e ir panašiai. tad aš visai neseniai sudalyvavau keliose atiduotuvėse ir laimėjau net ne vienas, o trejas! :) tad ir ateinu pasirodyti, kuo džiaugiasi mano širdis ir ne tik širdis :)
1. puikūs, vintažiniai klipsai iš http://missmargaritas.blogspot.com/ 

2. nematytos negirdėtos sagės, pagamintos iš senovinės dėlionės apie paukščius. jas dovanojo http://rubyclover.wordpress.com/

3. riešo puošmena, kuri tiesiog prilipo :) puikus CROW BFW laikrodis iš http://greeneyed.com/blog/


va ir prisigyriau :) dalyvaukite atiduotuvėse, nes pasirodo, kad padarius visai nedaug, galima laimėti gražių dalykų :) aš asmeniškai dalyvauju tik tose atiduotuvėse, kur matau, kad daiktą tikrai naudosiu/nešiosiu. va čia http://etsygiveaways.blogspot.com/ nuolat dedama informacija apie įvairiuose puslapiuose vykstančias atiduotuves, sudalyvaukite ;) tik įsiskaitykite į sąlygas, nes ne visos jos vyksta pasauliniu mastu.

p.s. netrukus bus daugiau apie ką rašyti - dar viena lėlė jau pakeliui... ;)

2 komentarai:

  1. Sveikinu su parodos atidarymu! įsivaizduoju-labai malonūs jausmai aplankė...
    o dėl giweaway-neįtikėtina! net trijuose laimėti-atrodytų nerealu! Aš dažnai užsirašau ir dalyvauju, bet dažniau dėl smagumo, net nesitikėdavau, kad įmanoma. Bet ir man kartą pasisekė :-) tad pritariu raginimui-bandyti verta!

    AtsakytiPanaikinti
  2. faina laimėt :) aš daug kur dalyvauju, tai bilietus Rygon ir sagę esu laimėjusi.

    o tavoji laimėta segė be galo įdomi.'

    AtsakytiPanaikinti